• אדם קינן

29/08/19 תקשור קורא בקלפים פירוש חלומות כדור בדולח כיצד להפיק את המירב מהשיחות איתי

Updated: Aug 29, 2019שמי אדם קינן אני קורא בקלפי טארוט עוסק בתקשור קריאה בכדור בדולח ופירוש חלומות.

מה משותף לרשימת התארים הכתובים בשורה למעלה?

ובכן כולם צורה של תקשור כן גם קלפי הטארוט, העובדה שאומרים בשפה עממית קריאה בקלפים אינה בהכרח אומרת שאין זו צורה של תקשור.

קלפי הטארוט הם פשוט צורה יותר ויזואלית של תקשור, כדור הבדולח ופירוש החלומות הם צורות שיש משהו משותף לשתיהן אבל אילו הן צורות יותר גבוהות של תקשור והתשובות שמתקבלות מהן טובות בהרבה.

מה שמייחד את קלפי הטארוט הוא שהם מוסיפים מימד של זמן לתקשור ויוצרים רצף כרונולוגי של ארועים.

במילים אחרים בתקשור עם קלפי הטארוט אפשר לדעת לא רק מה יקרה אלא גם מתי זה יקרה לרמה של חודשים.

אפשר לשאול איתם אפילו מה יקרה בפגישה או יום מסוים שיש לו חשיבות לשואל.

פירוש החלומות הוא צורה מאוד חביבה עלי לתקשור אבל לא ניתן לדעת מתי יקרו המסרים שעולים מהחלום ולעתים אפילו באיזה תחום בחיים.

אבל הם מוסיפים המון ובסופו של דבר ברוב המקרים מגלים עם יעוץ נכון למה היה קשור החלום.

התקשור בכדור בדולח הוא הצורה החזקה ביותר של תקשור שאני מכיר ואין גבול ליכולות שלו, והחיסרון שלו בתקשור שלוקח די הרבה זמן עד שמקבלים את התשובות לשאלות ולוקח עוד זמן לפענח את התשובות וכל זה עולה כסף, אבל כשזה מצליח אין סוף לאיכות וליכולות של הספירה או כדור הבדולח, ולעיתים לא מקבלים כלום בתקשור פשוט שום סימן או סמל או תמונה ויזואלית בספירה שהיא כדור הבדולח כן גם זה קורה וצריכים להיות ערוכים לכך כשמבקשים תקשור בכדור בדולח.

ולכן זו ההמלצה שלי להכין עצמכם לשיחה עמי:

כשאתם קמים בבוקר כתבו את כל שזכור לכם מהחלומות בלילה ביומן הגיעו לשיחת הטלפון מוכנים שאלו את קלפי הטארוט שאלות שבונות רצף כרונולוגי של אירועים או במילים אחרות שאלות לגבי תקופות זמן מוגדרות מראש ואז השתמשו בכדור הבדולח כדי לקבל את כל מה שהוא יכול להראות ותת כדי לקבל תמונה מלאה .

וזכרו החלומות וכדור הבדולח הן צורות תקשור חזקות מהטארוט ולכן השענו עליהן יותר.

0 views